Montáž jednodílná AG-30M412
Neohodnoceno
Montáž jednodílná AG-30M412
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: STE003579
Montáž jednodílná AG-30M412
Neohodnoceno
15 000+ Produktu
15 000+ Produktu
Nejširší a nejkvalitnější výběr mysliveckého vybavení na trhu.
Kvalita a spolehlivost na prvním místě
Kvalita na prvním místě
Každý produkt v naší nabídce prochází pečlivým výběrem
Podpora komunity myslivců
Podpora komunity myslivců
Jsme součástí komunity myslivců s vášní pro přírodu a lov.
Rozumíme Vašim potřebám!
Rozumíme Vašim potřebám!
E-shop je veden samotným myslivcem s dlouholetými zkušenostmi.
Podrobný popis
Jednodílná montáž puškohledu s tubusem 30mm a průměrem objektivu max.50mm.
Technické parametry
Průměr díry:30 mm
Výška montáže:nízká, objektiv max. 42mm
Šířka lišty:10,5 mm