Termovizní monokulár Krypton 2 XQ35

zařazení: TERMOVIZE | Termovize Pulsar | monokuláry | předsátky | Termovizní předsádky | Pulsar

Termovizní monokulár / předsádka Krypton 2 XQ35

Termovizní monokulár Krypton 2 XQ35

obrázky: 123

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Termovizní monokulár Krypton 2 XQ35

Záruka: tříletá | Doba dodání: Skladem

kód: STE024225

PŘI PLATBĚ CELÉ ČASTKY PŘEDEM, NEBO ZAPLACENÍ ZÁLOHY (ZÁLOHOVÁ FAKTURA MAILEM) VE VÝŠI 55 000,-  DOSTANETE SLEVU 1000,- , NEBO ZBOŽÍ V TÉTO HODNOTĚ.

ZÁLOHU PŘIJÍMÁME POUZE AŽ JE ZBOŽÍ PRO VÁS NA CESTĚ K NÁM.

 

Univerzální modulární konstrukce

Termokamera Krypron 2 je kombinací kompaktního termovizního modulu a rychloupínacího monokuláru Pulsar 3x20B, který lze použít jako okulár. Jedním přehozením získá lovec dalekohled s trojnásobným zvětšením pro přirozené denní pozorování a termovizní jednotku kompatibilní s denními optickými přístroji typu monokulár. Termovizní modul Krypron 2 se připojuje k denní optice pomocí speciálního adaptéru PSP-B a přeměňuje denní optiku na termovizní zařízení. Díky rychloupínacímu adaptéru lze modul Krypron 2 během několika sekund sejmout z denního dalekohledu nebo binokulárního dalekohledu a znovu na něj namontovat, zatímco přesný polohovací mechanismus umožňuje středové vyrovnání termovizního obrazu v zorném poli denní optiky.

Odolné pouzdro z hořčíkové slitiny

Odolné, lehké pouzdro z hořčíkové slitiny má vysokou pevnost, chrání Krypton 2 před nárazy a vibračním zatížením, je odolné vůči vnějším mechanickým, teplotním a klimatickým vlivům. Pouzdro z hořčíkové slitiny účinně odvádí teplo z elektronických součástí termokamery, čímž zvyšuje provozní stabilitu zařízení.

Až 11 hodin provozu na jedno nabití baterie

Rychle vyměnitelná dobíjecí Li-Ion baterie IPS7 poskytuje dostatek energie až na 11 hodin nepřetržitého provozu. Na jednu baterii může předsádka běžet celou noc bez nutnosti výměny. Rychloupínací baterie a dlouhá doba provozu jsou hlavními přednostmi tohoto napájecího systému.

Kompaktní a vyvážený

Při lovu se počítá každý gram vybavení navíc. Krypton 2 se snadno a pohodlně používá. Díky své krátké délce, lehké konstrukci a rovnoměrnému rozložení hmotnosti má Krypton 2 minimální vliv na rovnováhu při nasazení na objektiv optického puškohledu nebo zaměřovacího dalekohledu, zatímco ovládací prvky Kryptonu 2 jsou snadno dosažitelné.

Rychloupínací bajonetové adaptéry PSP-B s přesným mechanismem polohování obrazovky

Termovizní předsádka se montuje na zaměřovač pomocí adaptéru s čtyřbodovým bajonetem. Bajonetový spoj je vysoce spolehlivý, rychlý a snadný na manipulací ve tmě. Předsádka se odpojí z jednoho adaptéru a nainstaluje se na druhý bez potřeby speciálních nástrojů, což vám umožní rychle a snadno přeměnit vaše různé lovecké zaměřovače na termovizní. Přesný mechanismus polohování obrazovky umožňuje dokonalé vyrovnání tepelného obrazu předsádky v zorném poli optiky denního zaměřovače pro maximální pohodlí při sledování.

Stream Vision 2. Integrace Wi-Fi se zařízeními iOS a Android

Vestavěná Wi-Fi propojuje Krypton 2 s chytrými telefony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně bezdrátové aktualizace softwaru zařízení, přenosu obrazu ze zařízení na obrazovku chytrého telefonu v reálném čase, publikování fotografií a videí pořízených zařízením na sociálních sítích nebo přenosu do messengerů, dálkového ovládání funkcí digitálního zařízení a přístupu k nejnovějším zprávám od společnosti Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro fotografie a videa pořízená zařízením.

Uživatelský režim

Uživatel muže podle svých preferenci přednastavit a uchovat v paměti předsádky důležité parametry zobrazení jako kontrast, jas, úroveň citlivosti.

A navíc:

Vícebarevný displej AMOLED s rozlišením Full HD

Nový plnobarevný displej FHD AMOLED se vyznačuje vysokým kontrastem, širokým dynamickým rozsahem a úsporou energie. Rychlá doba odezvy zajišťuje jasný a plynulý obraz při pozorování v pohybu nebo v mrazivých podmínkách.

Tři úrovně citlivosti

Termokamery Pulsar využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách pozorování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů i pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu dávají lovci velké možnosti detekce zvířete na velkou vzdálenost za různého počasí a teplotních podmínek a určení jejich vlastnosti.

Objektiv s vysokou propustností F50/1.0

Germaniový objektiv s parametry F35/1.0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Pulsar vyznačuje jasností a detailností.

Ergonomické dálkové ovládání Bluetooth

Bezdrátový dálkový ovladač Pulsar BT Bluetooth zcela kopíruje běžná tlačítka. Dálkový ovladač se vyznačuje vynikající ergonomií - tlačítka aktivují nejžádanější funkce, zatímco parametry zařízení pro jemné nastavení a pohyb v nabídce se zajišťují otáčením nebo stisknutím enkodéru. Design, velikost a umístění tlačítek a kodéru jsou přizpůsobeny pro použití holýma rukama i v rukavicích.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

Novinkou pro termovizní nástavce Pulsar je úprava grafického uživatelského rozhraní. Pozice menu přístroje a stavového řádku jsou uživateli při změně zvětšení denního puškohledu škálovány tak, aby bylo možné zobrazit aktuální informace o stavu nástavce a pracovat s menu ve značném rozsahu zvětšení.

Vestavěný foto a videorekordér

Termovize Krypton má vestavěný videorekordér. Do interní paměti přístroje lze uložit hodiny videozáznamů a desítky tisíc fotografií. Jediné stisknutí tlačítka stačí k pořízení fotografie zajímavé scény nebo ke spuštění nahrávání videa. Záběry se kopírují na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Krypton má k dispozici zdarma 16 GB diskového prostoru pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a propojit zařízení s chytrým telefonem prostřednictvím WiFi.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou pásma 2,4/5 GHz

U termokamer Pulsar je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.

Výběr z 8 palet barev

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji pozorování, což mu umožňuje optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot (-25 až +50 °C)

Těleso, napájecí jednotka, optika a elektronika termovize jsou navrženy s ohledem na použití v širokém rozsahu teplot. Termokamera zajišťuje spolehlivý a efektivní výkon v mrazu až do -25 °C.


 


 


 

Technické parametry

Zvětšení: předsádka 1x, s monokulárem 3x
Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 2x - 6x
Mikrobolometr: 384x288px
NETD: < 25mK
Rozteč pixelů: 17 µm
Rozlíšení displeje: 1920x1080 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Typ displeje: AMOLED HD
Vzdálenost detekce: 1300m
Ohnisková vzdálenost: 35 mm
Parametry objektivu: F35/1.0
Zorný úhel: 18.7x14°
Zorné pole ve 100m: 10.7х8 m
Napájení: 3.0 – 4.2V, (Li-ion akumulátor IPS7, 6400mAh) V
Externí napájení: 5V, 9V (USB-C)
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 16 Gb
Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení: 1024x768
Odolnost zpětnému rázu: 6000 J
Materiál: Hořčíková slitina
Voděodolnost: IPX7
Provozní teploty: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
USB, typ: USB-C
Dálkové ovládání: Bluetooth (BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4GHz)
Provozní doba ( při t22°C): 11 hod.
Rozměry: 201x73x83 (s monokulárem Pulsar 3x20B)mm
Hmotnost: 0,4 (bez baterii) / 0,54 (s baterii)kg
 

 

 

novinka!Doprava Zdarma
62 990,-
2

Další fotografie

Termovizní monokulár Krypton 2 XQ35Termovizní monokulár Krypton 2 XQ35 vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...