Obranný sprej - kaser Bear spray CR 300ml

zařazení: Obranné prostředky | Obranné spreje | Obranný sprej na medvědy

Obranný sprej - kaser Bear spray CR 300ml

Obranný sprej - kaser Bear spray CR 300ml

obrázky: 1

Obranný sprej - kaser Bear spray CR 300ml

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE019080

Parametry produktu

Obranný sprej CR, vyráběný z přírodních produktů při použití v mezích nutné obrany nebo krajní nouze okamžitě paralyzuje útočníka a tento produkt osobní ochrany se právem řadí mezi nejkvalitnější výrobky tohoto druhu na trhu. CR spreje jsou vhodné i pro použití proti útočícím zvířatům.

Obranný sprej proti medvědům je jednou z nejúčinnějších možnosti jak se ubránit proti medvědovi v případě napadení. Účinek je zaručen i proti útočícím psům či jiným zvířatům. Látka CR se řadí mezi nejsilnější látky na trhu. Před dospělým člověkem se bez problémů ubráníte již po 2 sekundách po aplikaci kasera. Člověka to doslova na určitou dobu odrovná, a vy tak máte dotatok času na útěk.

Kaser je vytvořen hlavně pro ženy, seniory, člověka, který nemá sebeobranný výcvik a podobně. Dostřik je 5 - 7 metrů, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolat okamžitý účinek takže útočníka to může zdržet na několik minut. Výhodou Kaser je jeho účinnost, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinek zaručí, že útočná nemá šanci příštích 5 minut jakéhokoliv zásahu. Kaser způsobí slzavenie očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí (do 5 minut), štiplavou bolest kolem úst. Proto se Kaser považují za nejlepší sebeobranu.

Balení: 300ml s pojistkou

Dosah: do 10m

1 529,-
3 vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...