Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

zařazení: Repelenty a plašiče zvěře | Repelenty | Pachové ohradníky proti liškám a kunám | Pachové ohradníky proti krtkům a drobným hlodavcům | Repelent do auta proti kunám

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

obrázky: 1234

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE023395

Pachový odpuzovač kun, lišek, krtků, koček, psů, potkanů a jiných hlodavců, ve formě gelu, snadná aplikace, okamžitý účinek, 330ml. Jedná se o inovativní pachový odpuzovač, který Vás zbaví této škodné zvěře. Pro vysokou účinnost ho stačí natřít štětcem podle potřeby 1-3x týdně na požadované místo. Pachový odpuzovač je 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný. Účinná látka: pepř, přírodní éterické oleje.

Detailní popis produktu

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL PG330, 330ml

Inovativní pachový odpuzovač na odpuzování kun, lišek, krtků, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců, ve formě gelu k ochraně ošetřených míst. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. Obsah balení 330mlaplikace dle potřeby 1-3x týdně, aplikace štětcem na požadované místo, 100% biologicky rozložitelný, pro člověka a životní prostředí zcela neškodný, účinná látka: pepřpřírodní éterické oleje.

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 2


Cílový organismus

K odpuzování kun, lišek, krtků, koček, psů, myší, potkanů a jiných hlodavců.


Oblast použití

Výrobek je vhodný k odpuzování škodné zvěře z obecných prostor jako jsou půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky, cesty zvířat, parapety, okapy, dřevěné trámy, prahy dveří, okenní rámy, žebříky, schody a podobně, kde rádi škodí. Dále je vhodný k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla, kde způsobují velké škody na vykousané izolaci, překousané elektroinstalaci nebo na hadicích brzdového systému - lze aplikovat i na pohyblivé části.  

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 5


Příprava

Přípravek je dodáván v 330 mililitrovém balení ve formě hustého gelu, který je připraven k okamžitému použití. K aplikaci gelu je nejlepší použít štětec nebo hadřík. Přípravek je 100% přírodní - biologická rozložitelnost, neobsahuje žádné chemikálie, konzervační látky a látky škodlivé pro životní prostředí.

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL, 330ml 3


Aplikace

Přípravek aplikujte všude tam, kam nechcete, aby škodná zvěř chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí 1-2 vrstvy nátěru, aby zvěř odpudil od ošetřeného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnůPoté opakujte aplikaci 1x týdně. Gel lze také umístit na tácky, podnosy atd. ve větší koncentraci - pak vydrží mnohem déle a po delší dobu vydává vůni.


Účinnost

Gelový pachový odpuzovač zvěře  po aplikaci okamžitý účinek, opatření zůstává aktivní i za deště, sněhu a slunci, ale nejlepší výsledky dosahuje uvnitř budov. Po aplikaci přípravku se vytváří ochranný film, který zamezuje nechtěnému přístupu zvěře, a jejich škodám, které způsobují. Vůně odpuzující látky je pro zvěř velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Gel navíc neutralizuje nepříjemné pachy zanechané zvířaty. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přebytečný gel lze dobře odstranit teplou vodou a běžným čisticím prostředkem, například mýdlem. Látka není toxická, není škodlivá pro člověka ani pro životní prostředí. Přípravek je založen na přírodní bázi.

 

Parametry produktu:

Hmotnost: 0.4 kg
Rozměry balení: 10x10x10 cm
novinka!
200,-
4

Další fotografie

Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330mlGelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330mlGelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...