Elektronická střelecká sluchátka

zařazení: POMŮCKY K LOVU | LOVECKÁ ELEKTRONIKA | Elektronická sluchátka

Elektronická střelecká sluchátka

Elektronická střelecká sluchátka

obrázky: 1234

Elektronická střelecká sluchátka

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE001182

popis

Elektronická střelecká sluchátka jsou vynikající prostředek jako ochrana sluchu při střelbě. Vzhledem k tomu, že s nasazenými sluchátky normálně slyšíte, střelecká sluchátka významným způsobem zvyšují bezpečnost při aktivitách, kdy je třeba chránit sluch (střelba, práce s motorovou pilou atd.). Střelecká sluchátka elektronicky zesilují velmi slabé zvuky na úroveň 27 dB, takže s nasazenými sluchátky normálně slyšíte mluvené slovo a všechny zvuky okolí. Všechny zvuky nad 93 dB, které by mohly být nebezpečné pro sluch člověka, elektronika sluchátek filtruje, takže Váš sluch není zatěžován výrazným hlukem.


Návod k použití

Pokud jsou elektronická sluchátka správně používána, poskytují výbornou ochranu sluchu před poškozením velmi hlasitým zvukem – například v průmyslové výrobě, v blízkosti motorů, motorových pil nebo při střelbě.

Příklad funkce střeleckých sluchátek:

Konstantní hladina šumu okolí je zesílena na cca. 27 dB.
Měřená úroveň okolního hluku vně sluchátek: 93 dB.
Zvuk přicházející do ucha: 64 dB.


Návod k použití:

1. Po vyjmutí z transportního obalu maximálně vysuňte oba oválné chrániče uší z drátěného držáku. Pomocí výřezu na spodní straně chrániče, který nemá na sobě otočný spínač, otevřete kryt a umístěte oba články AA do správné polohy mezi pružinku a kovový kontakt (na pružinu „-„ na kontakt „+“).
2. Nasaďte sluchátka na uši do pohodlné polohy tak, aby spojovací polstrovaný oblouk spočíval na temeni hlavy.
3. Upravte míru vysunutí na obou stranách tak, aby vás oblouk netlačil, ale zároveň poskytoval potřebnou stabilitu bočním chráničům při pohybech hlavy.
4. Polštářky chráničů nesmí tlačit na boltce, musí dokonale přiléhat k hlavě. Dbejte také, aby pod polštářky bylo smáčknuto co nejméně vlasů. Při správné poloze sluchátek se výrazně minimalizují všechny zvuky z vašeho okolí.
5. Otočením přepínače z polohy OFF sluchátka zapněte. Běžné okolní zvuky budou mírně zesíleny, velmi hlasité zvuky budou redukovány. Ověřte správnou funkci sluchátek silným tlesknutím v blízkosti hlavy.

 

Ošetřování:

Ukládejte sluchátka do transportního obalu. Pokud nebudete sluchátka delší dobu používat, vyjměte z nich baterie.
Při znečistění lehce otřete sluchátka čistým hadříkem, na polstrování použijte mýdlový roztok. Při čistění se vyhněte elektronickým součástem!!

akce!
1 250,-
3

Další fotografie

Elektronická střelecká sluchátka  aElektronická střelecká sluchátka  bElektronická střelecká sluchátka  c vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...