Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65

zařazení: SVÍTILNY | FENIX | Svítilny Služební, výkonné

Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65

Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65

obrázky: 12345678910111213

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65

Záruka: pět let | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE015915

Extrémně výkonná kompaktní zaostřovací svítilna Fenix FD65 přináší mimořádný světelný tok až 3800 lumenů (ANSI) a dosvit až 410 metrů. Světelným zdrojem jsou tři vysoce výkonné diody Cree XHP35 HI s tepleješím odstínem světla (neutral white), jejich světlo usměrňuje speciální TIR (Total Internal Reflection) optika s možností nastavení šířky světelného kuželu (funkce zoom). Výhodou tohoto odstínu světla je přirozenější a kontrastnější podání barev v terénu.

Šířka kuželu se ovládá otáčením kroužku na hlavně svítilny se zarážkami v obou krajních polohách. Na nejužší nastavení má střed kuželu šířku cca 10°, na nejširší nastavení je kužel plynulý s celkovým záběrem 90°. I přes nastavitelnou optiku si svítilna zachovává plnou vodotěsnost dle standardu IP68 až do hloubky dva metry pod vodou. K ovládání slouží dvě tlačítka ergonomicky umístěné na boku svítilny, kterým lze volit ze sedmi režimů výkonu (včetně stroboskopu a SOS). Nový způsob ovládání umožňuje zapnout svítilnu přímo do vysokého (1200 lumenů), nebo nízkého režimu (150 lumenů).

I přes mohutný výkon si FD65 zachovává příjemné rozměry a váhu, takže ji lze nosit všude sebou. Proto bude vždy při ruce, když budete potřebovat osvětlit rozlehlé prostory. Tyto vlastnosti ocení nejen profesionálové, ale všichni kteří požadují ten nejvyšší výkon a co nejmenší rozměry.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Parametry svítilny Fenix FD65

Světelný zdroj jsou tři nejmodernější LED Cree XHP35 HI s neutrálním odstínem světla a životností 50000 hodin.
Celkem sedm režimů výkonu: 3800 lumenů (3 hodiny) -> 1200 lumenů (5 hodiny) -> 400 lumenů (19,6 hodin) -> 150 lumenů (40,8 hodin) -> 50 lumenů (86 hodin) -> Strobe 3800 lumenů (stroboskopické blikání s proměnnou frekvencí) -> SOS 150 lumenů
Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecími li-ion bateriemi Fenix s kapacitou 3500mAh.
K napájení lze použít čtyři 18650 Li-ion akumulátory (pozor, verze se zabudovaným miro-USB nejsou kompatibilní). V nouzi lze použít jen dva akumulátory, ale adekvátně se sníží doba svícení.
Digitálně regulováno pro konstantní jas.
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
TIR optika s funkcí zaostřování vytváří kužel s dosvitem 86 - 410 m (1850 - 42000 cd).
Ovládání zoomu se zarážkou v krajních polohách.
Ochrana proti náhodnému vložení baterií obráceně (přepólování).
Závit pro upevnění na stativ.
Rozměry 15,25 cm (délka) x 5,5 cm (průměr těla) x 6,1 cm (průměr u reflektoru).
Váha 431 gramů (bez baterií).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku.
Odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Schopná samostatně stát na plochém místě a sloužit jako svíčka.
Výrazné vroubkování po celém povrchu svítilny pro lepší držení.
Ke svítilně je přiloženo pouzdro, poutko a náhradní o-kroužky.
Baterie nejsou součástí balení.

Použití

Svítilna se ovládá dvěma tlačítky na boku. Podržením pravého tlačítka (H) po dobu cca půl vteřiny se aktivuje režim 1200 lumenů. Podržením levého tlačítka (L) po dobu půl vteřiny se aktivuje režim 150 lumenů. Poté se stiskem pravého tlačítka (H) výkon zvyšuje a stiskem levého tlačítka (L) snižuje. Půl vteřinovým podržení jednoho z tlačítek se svítilna vypne. Stroboskop lze zapnout podržením pravého tlačítka (H) po dobu 1,2 vteřiny. SOS režim se zapíná podržením levého tlačítka po dobu 1,2 vteřiny. Oba zábleskové režimy lze vypnout krátkým stiskem jednoho z tlačítek.

Šířka kuželu se nastavuje otáčením kroužku u hlavy svítilny. Otáčením proti směru hodinových ručiček se kužel zužuje, po směru hodinových ručiček se rozšiřuje.

Ovládací tlačítka lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle - podržte obě tlačítka stisknutá po dobu 2 vteřin. Poté svítilna zabliká. Pro odemknutí obě tlačítka opět 2 vteřiny podržte.

Ochrana proti přehřátí - při provozu v turbo režimu 3800 lumenů po 3 minutách, nebo překročení teploty 65°C v libovolném režimu svítilna snižuje výkon v malých krocích, dokud se teplota nesníží.

Upozornění na vybité baterie - pokud napětí baterií klesne pod přednastavenou úroveň, tak svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu a každých pět minut 3x zabliká.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části svítilny, poruší se tím záruka.
Používejte pouze kvalitní 18650 akumulátory, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterie.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.
Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
Baterie jsou téměř vybité – vyměňte je.
Kontakty uvnitř svítilny jsou znečištěné – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.
Zadní část svítilny je uvolněná, dotáhněte ji.

Max výdrž 86 hod
Napájení 4x 18650
Počet režimů 7
Barva světla Neutrální bílá (4000-5000 K)
Vodotěsnost IP68 (ponor 2 m)
Světelný zdroj Cree XHP35 HI
Hmotnost 431 g
Značka Fenix

Záruka

Záruka pět let.

4 499,-
1

Další fotografie

Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65Zaostřovací LED svítilna Fenix FD65 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...