Srnčí kombinovaná - rohovina - DEVANA

zařazení: POMŮCKY K LOVU | Vábničky a řevnice | Vábničky Devana

Vábnička srnčí kombinovaná - jediná vábnička na světě, kde máte okamžitě k dispozici dva hlasy.

Srnčí kombinovaná - rohovina

obrázky: 12

Srnčí kombinovaná - rohovina - DEVANA

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE003748

V časech největší slávy vábení zvěře, byli vábničky vyrobené z pravé rohoviny nejvíce ceněné a vážené. Sloužili několika generacím myslivců. Stejně tak slouží i dnes. Vábničky z rohoviny i po mnoha letech jsou plně funkční a jistě ještě pár desítek let budou. Rohovina je na výrobu vábniček vděčný, přírodní materiál, přímo na tento cíl určený. Když myslivec kupuje vábničku z rohoviny, kupuje ji s velkou pravděpodobností pro své vnuky, protože ještě ti ji budou používat a vzpomínat přitom na dědečka.

Světový unikát pouze tohoto výrobce dva hlasy říjné srny a srnčete  v jedné vábničce a bez ladění. Nikde na světe sa podobná nevyrábí. Nosíte jen jednu vábničku, ale máme okamžitě k dispozici dva různé hlasy / srna a srnče/ a to bez toho, aby jsme museli vábničku přelazovat. Tajemství je v jednom malém otvoru na boku vábničky, kterou když prstem zakryjeme - vábnička bude znít hlasem srnčete. Pokud  necháme otvor otevřený bude vydávat hlas srny. Krom toho hlas srny v dutině nástroje se sám krásně moduluje, že my to už v zakrzté dlani dělat nemusíme. Hlas srny a srnčete jsou základní dva hlasy, bez kterých žádný myslivec v srnčí říji nebude úspěšný.

Kvalitní vábnička si zaslouži kvalitní obal, to ví každý vábič. Proto je vábnička distribuovaná v praktickém pouzdře, které ji ochráni proti vodě, prachu a jiným vnějším vlivům, díky čemu váš nástroj zůstane dlouhodobě funkční s věrným hlasem.

Kombinovaná vábnička srnčia z rohoviny

 

http://www.devana.sk/foto/galeria/f_21.jpg

719,-
3

Další fotografie

Srnčí kombinovaná - rohovina vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...