Akční balíček boilie a doplňků Rapid - Cherry

zařazení: KRMENÍ a NÁVNADY | Boilies | Rapid

Akční balíček boilie a doplňků Rapid - Cherry

Akční balíček boilie a doplňků Rapid - Cherry

obrázky: 1234

Akční balíček boilie a doplňků Rapid - Cherry

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE011082


Popis produktu

Akční balíček boilie a doplňků Rapid za zvýhodněnou cenu, který se skládá ze 3 sáčků boilie 18mm, Obalovací pasty, Plovoucího boilie a Aminoliquidu, vše v příchuti Cherry.

Univerzálně použitelná řada boilies s rychlejším nástupem. Najdete zde sladkou, kořeněnou i rybí variantu. Boilies Rapid Excellent je vhodné i na kratší vycházky, kdy nemáme čas na rozkrmení a pozvolné rozjetí krmného místa. Vzhledem k použitým ingrediencím a vyváženému složení jej však ryby ochotně přijímají i po několika dnech. Díky použití R-FACTORu toto boilies začíná pracovat krátce po vhození do vody, ale nastražené vydrží i 24 hodin (v závislosti na podmínkách konkrétní lokality). Aroma jednotlivých druhů jsou vždy výsledkem našeho vlastního vývoje, a proto působí na kapry neokoukaně.

Cherry

Na kapry musí působit doslova omamně. Jinak si jen těžko můžeme vysvětlit intenzitu záběrů na tuto lahůdku. Specifické aroma naší vlastní výroby, složené z několika kvalitních esencí, funguje od brzkého jara do nejpozdějšího podzimu. Toto boilies vždy mějte s sebou při svých výpravách. Často funguje jako eso v rukávu, když ostatní příchutě nepřinášejí úspěch.

Tabulka parametrů

Novinka 2014
Počet kusů v balení 3x Boilie 950g 18mm, 1x pasta, 1x popup, 1x Aminoliquid - vše Cherry
Příchuť Cherry

akce!
1 048,-
3

Další fotografie

Akční balíček boilie a doplňků Rapid - CherryAkční balíček boilie a doplňků Rapid - CherryAkční balíček boilie a doplňků Rapid - Cherry vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...