ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM

zařazení: Pomůcky k lovu | Další výbava | Vyhřívání | Vyhřívače a vysoušeče | Zimní lov | Vyhřívání | Produkty ALPENHEAT | Vyhřívání obuvy

ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM

ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM

obrázky: 1234567

ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE003735

Vytápění obuvi Alpenheat Lithium nabízí 3 úrovně vytápění s anatomicky tvarovaným topným elementem s dvěma topnými zónami Vytápěná vložka má velmi dobré izolační vlastnosti stejně jako excelentní schopnost absorbce vlhka k vytvoření optimálního klimatu nohou. Kompaktní dobíjitelný bateriový pack s řídící elektronikou připnete bezpečně prostřednictvím upínacího klipu, který může být snadno umístěn na obuv nebo opasek. Pomocí tlačítka na baterii zvolíte jeden ze stálých vyhřívacích stupňů nebo stupeň Boost. Stupeň Boost dodává intenzivní teplo po dobu 6 minut a poté se automaticky přepne na dříve zvolený stálý vyhřívací stupeň. Dvě LED diody opticky indikují zvolené vyhřívací stupně.


Vytápění obuvi je k dispozici ve verzi Opens internal link in current windowCUSTOM pro instalaci přímo do vložek, které máte v obuvi, nebo ve verzi Opens internal link in current windowSTANDARD s topným elementem integrovaným v dodávané vložce do bot.

ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM
Model: AH6

Vytápění obuvi Alpenheat Lithium nabízí 3 úrovně vytápění s anatomicky tvarovaným topným elementem s dvěma topnými zónami.

Vytápěná vložka má velmi dobré izolační vlastnosti stejně jako excelentní schopnost absorbce vlhka k vytvoření optimálního klimatu nohou.

Kompaktní dobíjitelný bateriový pack s řídící elektronikou připnete bezpečně prostřednictvím upínacího klipu, který může být snadno umístěn na obuv nebo opasek.

Pomocí tlačítka na baterii zvolíte jeden ze stálých vyhřívacích stupňů nebo stupeň Boost. Stupeň Boost dodává intenzivní teplo po dobu 6 minut a poté se automaticky přepne na dříve zvolený stálý vyhřívací stupeň.

Dvě LED diody opticky indikují zvolené vyhřívací stupně.

Vytápění obuvi je k dispozici ve verzi CUSTOM pro instalaci přímo do vložek, které máte v obuvi, nebo ve verzi STANDARD s topným elementem integrovaným v dodávané vložce do bot.

Specifikace:

1. Regulátor Alpenheat Lithium s bateriovou sadou Li-Ion:

Vysokovýkonné baterie Li-Ion 7.4V / 2 Ah / 14.8Wh

Doba vyhřívání 12-24 hod.

Topný výkon nastavitelný ve 3 stupních, Stupeň Boost pro intenzivní vyhřívání od 6 minut


2. Topný element Lithium:


Topný element velké velikosti pro celou přední část nohy

3. Dobíječka Alpenheat Lithium 100-240V 50/60Hz:

Dobíjecí čas průměrně 5hodin

4. Univerzální metoda upevnění:

Držák baterií s připínacím klipem

 

4 580,-
3

Další fotografie

ALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUMALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUMALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUMALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUMALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUMALPENHEAT Vyhřívač bot LITHIUM vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...