Odstraňovač pachů EliminX vůně půdy

zařazení: Pomůcky k lovu | Eliminace lidského pachu

Odstraňovač pachů EliminX vůně půdy

Odstraňovač pachů EliminX vůně půdy

obrázky: 1

Odstraňovač pachů EliminX vůně půdy

Záruka: dvouletá | Doba dodání: nedostupné

kód: STE005247

Odstraňovač pachů v rozprašovači se svěží krycí vůní půdy poskytuje stejnou lidskou pachovou ochranu, jež odstraňovač pachů Eliminx nabízí, ale má navíc krycí vůni, která přidává další vrstvu ochrany proti odhalení. Namísto použití odstraňovače pachů a poté překrýt vůní na povrchu, odstraňovač pachů Eliminx nabízí obě tyto možnosti v jednom jednoduchém kroku.

Stačí jen nasprejovat odstraňovač Eliminx s vůní půdy přes vaše oblečení a vybavení a oklame i ten nejcitlivější nos. Můžete sprejovat bezstarostně, protože Eliminx nezanechává skvrny. Odstraňovač pachů se svěží krycí vůní napadá a ničí lidský odér. Pracuje na základě pronikání vašim oblečením a tvořením neviditelných bariér kolem molekul plynu, které způsobují zápach. Stačí se jednou nasprejovat a pomáhá držet lidský pach pod kontrolou po celý den silou 3x větší, než je lidský odér.

S Eliminxem se nemusíte obávat, že se zapotíte v lese a vyplašíte si tím vaši „trofejovou zvěř“. Navíc svěží krycí vůně bude udržovat vaši pozici mnohem více nenápadnou.

 

náš tip!
440,-
3 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...