Odstraňovač pachů Eliminx 360stupňů bez pachu ve spreji

zařazení: Pomůcky k lovu | Eliminace lidského pachu

Odstraňovač pachů Eliminx 360stupňů  bez pachu ve spreji

Odstraňovač pachů EliminX 360° bez pachu ve spreji

obrázky: 1

Odstraňovač pachů Eliminx 360stupňů bez pachu ve spreji

Záruka: dvouletá | Doba dodání: nedostupné

kód: STE005286

S odstraňovačem pachů ve spreji se nyní můžete potit jak jen chcete a nemusíte se obávat, že přijdete o šanci trefit vaši vysněnou trofej. Jelení nos je tisíckrát citlivější než lidský. Jakmile zvěř ucítí závan lidského pachu, je hned pryč.
Na vaší příští lovecké výpravě to již nedopusťte. Na rozdíl od jiných produktů maskujících lidský pach, odstraňovač EliminX 360° působí v místě kontaktu. Ve skutečnosti prostupuje póry v oblečení a po celý den eliminuje lidský zápach. Tento inovační odstraňovač je 3x silnější než lidský odér a odděluje a formuje neviditelné bariéry kolem molekul plynu, které způsobují zápach. Je absolutně bez zápachu, takže vaše oblečení zůstává absolutně prázdné, nachystané pro nějakou krycí vůni. Nebo můžete použít jen odstraňovač a zůstat tak kompletně bez zápachu.

Použití je velmi jednoduché. Před odchodem na lov jej na sebe nastříkejte. Během celého dne se nemusíte starat o novou aplikaci. Navíc odstraňovač pachů EliminX 360° nezanechává skvrny. Můžete jej aplikovat na vaše oblečení, boty, batoh a další lovecké vybavení, které chcete zbavit nechtěných pachů.
Navíc EliminX 360° může být použit v každé myslitelné pozici. EliminX 360° funguje, i když držíte láhev vzhůru nohama. Je vhodný zejména k postřiku špatně dostupných míst, jako jsou například spodky bot.

náš tip!
440,-
3 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...