Meopta MeoPro 80 HD + 20-60 x

zařazení: Optika | MEOPTA | Pozorovací dalekohledy

Meopta MeoPro 80 HD - včetně okuláru 20-60 x

Meopta MeoPro 80 HD - včetně okuláru 20-60 x

obrázky: 1234

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Meopta MeoPro 80 HD + 20-60 x

Záruka: deset let | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE015863

PŘI PLATBĚ CELÉ ČASTKY PŘEDEM, NEBO ZAPLACENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 26000,- DOSTANETE SLEVU 1000,- , NEBO ZBOŽÍ V TÉTO HODNOTĚ.

V USA montovaný monokulár MeoPro 80 HD je dobrým nástrojem pro pozorování přírody v kvalitním rozlišení.

Velká 80 mm fluoridová HD skla objektivu přináší maximální rozlišení a kontrast s věrným barevným podáním v celém zorném poli i za snížených světelných podmínek. Součástí je integrovaný okulár 20-60x.

Charakteristika:

MeoBright TM - patentovaný iontově asistovaný objektiv multi-povlak aplikujeme na všechny vzduch-sklo optické plochy. Vyvinutý Meopta, MeoBright TM na bázi iontového asistovaného multi-povlaku eliminuje odrazy a odlesky a dodává špičkovou 99,8% propustnost světla na povrchu čočky.
MeoShield TM - MeoShield TM iontově asistovaný povlak chrání vnější povrch čočky a poskytuje vyšší odolnost proti poškrábání nebo otěru v extrémních podmínkách. MeoShield TM splňuje vojenské specifikace pro trvanlivost a tvrdost povrchu.
HD optické členy - s vysokým rozlišením, s extrémně nízkým rozptylem, fluorid objektivní prvky objektivu vylučují chromatickou vadu (CA) nebo lemování v náročných světelných podmínkách a dává vyšší kontrast a živé barevy.
CentricDrive TM - řídicí předimenzované, mid-tělo focus má velké pogumované kolečko, které lze pohodlně ovládat i v tlustých rukavicích.
Podvozek Stavba - hořčík a šasi z hliníkové slitiny je lehký, ale extrémně robustní. Krásně tvarované pryžové pancéřování poskytuje ochranu proti poškození.
Čočky - jednotlivé komponenty objektivu jsou pečlivě vybroušeny a vyleštěny in-house a přesně sladěny pro vynikající výkon.
Nepromokavý - 100% zaručeně vodotěsný, ponorný a je plně chráněn proti vlhkosti, dešti a sněhu.
Okulár - 20x, 60x integrovaný proměnné zvětšení okuláru. Multi-pozice Twist-up očnice vstřícná ke všem uživatelům.
 

32 999,-
2

Další fotografie

Meopta MeoPro 80 HD - včetně okuláru 20-60 xMeopta MeoPro 80 HD - včetně okuláru 20-60 xMeopta MeoPro 80 HD - včetně okuláru 20-60 x vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...