Digitální hodiny na černou, 64 pamětí

zařazení: Pomůcky k lovu | Lovecká elektronika | Kontrola pohybu zvěřě

Digitální hodiny na černou, 64 pamětí

Digitální kontrolní hodiny s pamětí

obrázky: 1

Digitální hodiny na černou, 64 pamětí

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE000692

Zaznamenávají přítomnost černé zvěře na krmelišti. Při pohybu se hodiny nezastaví, ale čas se uloží v paměti. Po hodině dojde k obnovení funkce a čas se může znovu zapisovat. Hodiny umožňují získat přehled o čase, kdy je krmeliště navštěvováno zvěří.
Digitální hodiny na černou zvěř mají 64 paměťmi. Zaznamenávají přítomnost černé zvěře na krmelišti.
Položte hodiny na krmeliště nebo na jiné místo, kde potřebujete vědět, kdy se v lokalitě černá zvěř vyskytuje.

Na displeji se zobrazuje datum a hodiny ve 24 hodinovém formátu. Čas se automaticky nastavuje a přepíná mezi zimním a letním.

Hodiny jsou voděodolné a plovoucí. Lithiová baterie je součástí balení.
Doporučujeme dávat hodiny do „Kolotoče pro černou zvěř“ budete tak mít přehled, kdy černá zvěř chodí ke kolotoči. Automatické nastavení jedním tlačítkem; 24 hodinový satelitně řízený ukazatel času, data a dne; automatické nastavení letního a zimního času; voděodolné (díky těsnícího kroužku) a plovoucí; 64 míst pro zaznamenání pohybů zvěře; dlouhodobá kontrola pohybu černé zvěře; zastavení času při každém zaznamenání pohybu; automatická aktivace po 1 hodině; aktivuje se v každé pozici; ideální pro krmeliště, do žlabů, krmných bubnů i do automatů. Baterie je lithiová s dlouhou životností. 

Návod k použití
Digitální kontrolní hodiny s pamětí

Umístění kontrolních hodin:
1. Před umístěním hodin vymažte všechna uložená data. Je možné, že se při transportu některá data uložila.
2. Pro vymazání dat otevřete kryt, současně stiskněte tlačítka „memory“ a „restart“. Poté oba pusťte. Pak stiskněte tlačítko „restart“, aby mohly být aktivovány hodiny.
3. Opatrně zašroubujte kryt. Hodiny držte vždy zpříma a snažte se jimi moc nepohybovat či třepat, aby se pohybový senzor nespustil předčasně. Hodiny opatrně umístěte na krmeliště nebo do krmného bubnu.
4. Pokud jsou digitální kontrolní převrženy (zaznamenají pohyb), automaticky uloží 1. čas. Poté je 1. pausa pro zaznamenání dalšího pohybu. Po jedné hodině se kontrolní hodiny opět aktivují, aby mohli zaznamenat další pohyb. Digitální kontrolní hodiny s pamětí jsou tak připraveny zaznamenat 64 pohybů.
5. Pokud je paměť plná, pak se 65. pohyb zapíše na místo nejstarší registrace.

Kontola:
K přečtení zaznamenaných pohybů stiskněte tlačítko „Memory“, opakovaným stisknutím tlačítka přečtete všechny zaznamenané pohyby.

Výměna baterií:
Digitální kontrolní hodiny jsou vybaveny lithiovou baterií s dlouhou životností typu CR2032. K výměně baterií otevřete pevný kryt přístroje a opatrně vyjměte digitální hodiny. Odšroubujte kryt na baterie umístěný na spodní straně digitálního přístroje, starou baterii vyjměte a vložte novou. Dbejte na to, aby byla baterie vložena správnými póly (+ na baterii musí směřovat nahoru). Nyní již hodinami nepohybujte, po 3-15 minutách se automaticky nastaví a zobrazí se hodina, minuta, sekunda, datum a den. Během nastavování bliká na přístroji symbol antény, který se zastaví po dokončení nastavení. Letní a zimní čas se nastavuje automaticky, při letním čase se na displeji objeví znak slunce.

Důležité upozornění:
Po vložení baterie se při pohybu s hodinami ukazatelé času zřejmě zastaví. V tomto případě stiskněte tlačítko memory a držte po dobu 3 sekund. Poté stiskněte restart a digitální kontrolní hodiny jsou opět nastaveny a připraveny.

Ruční nastavení: (nastavení je nutné pouze při výměně baterií)
V České Republice je na většině území digitální kontakt k centrálnímu vysílači. V horských oblastech či v oblastech se slabým signálem je nutné digitální hodiny nastavovat ručně. K tomuto nastavení jsou určeny tlačítka na spodní straně hodin.
Čas se nastavuje při zapnutých hodinách. Pokud hodiny stojí, stiskněte tlačítko restart. Nastavení: stiskněte tlačítko „set“ – nyní bliká nastavení roku – nastavíte jej tlačítky „up“ a „down“. Po nastavení roku znovu stiskněte tlačítko „set“. Nyní můžete nastavovat měsíc a den. Nastavení probíhá opět pomocí tlačítek „up“ a „down“. Po nastavení stiskněte opět „set“ a nastavte stejným způsobem i hodinu a minutu. K zastavení procesu nastavení stiskněte tlačítko „set“. Pro další vstup do automatického nastavení stiskněte tlačítko „set“ a držte ho po dobu 3 vteřin.

Důležité upozornění:
Digitální kontrolní hodiny jsou vybaveny pohybovým senzorem. Prosím nepohybujte a neotáčejte jím během nastavování času. Pokud se aktivuje pohybový senzor během nastavování, hodiny se zastaví a nastavení se ihned ukončí. Pokud se tak stane stiskněte tlačítko restart a nastavte hodiny znovu.
Digitální hodiny jsou vodotěsné, nárazu vzdorné a ve vodě plavou.
Digitální hodiny můžete umístit na krmelišti, do krmného bubnu či na místě, kde jste použili vnadidlo.

1 785,-
4 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...