Garmin Alpha 100 + TT15

zařazení: PRO PSY | GPS pro psy | Garmin | Garmin Alpha sety

GPS set  -  Garmin Alpha 100 + TT15

Garmin Alpha 100 + TT15

obrázky: 1

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Garmin Alpha 100 + TT15

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE016353

Kompletní specifikaceKe

Nejnovější generace systému pro sledování psů Alpha 100 s dotykovým displejem a zcela novým obojkem TT15. Spojení technologií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá přehled o každém kroku vašeho psa při procházce, naháňce i záchranářské práci v těžkých podmínkách. TT15 doplňuje nabídku sledovacích obojků ze série TT15, a zároveň poskytuje výbavu a funkce elektronických výcvikových (tréninkových) obojků ze série PRO.

astro

Hlavní přednosti a vylepšení Alpha 100

EMERGENCY ALERT - upozornění na nebezpečí: uživatelé Alpha 100 mají možnost jednoduše sdílet svoji aktuální polohu spolu s dalšími uživateli a v případě nebezpečí nebo (přiblížení) spustit alarm.
ALPHA TRACKING - sledování aktivity dalších uživatelů Alpha 100 s přednastavenými zprávami.
DISTANCE ALERTS - upozornění na vzdálenost resp. rádius: nastavte si rádius pro spuštění upozornění pokud se pes dostane mimo zvolenou vzdálenost v dané geozóně.
LANGUAGE - ovládání je v plně v češtině.

Hlavní přednosti a vylepšení obojku TT15

REŽIM SPÁNKU - v případě potřeby dokáže na dálku spustit režim spánku (vypnout obojek) pro úsporu energie a prodloužení výdrže baterie.


MORE CONTROL - funkce umožňuje využít pro komunikaci se psem vibraci nebo zvukové upozornění podle potřeby.


HIGH UPDATE RATE - obnovovací frekvence obojku zvýšena na 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.


REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diodu integrovanou na obojku pro lepší viditelnost za šera a ve tmě. LED osvetlení je viditelné až do 90m. Skvěle funguje pro dosledy na otevřených plochách.


RESCUE MODE - po spuštění se obojek automaticky aktivuje do úsporného režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledání zatoulaného nebo ztraceného psa.

Novinkou je také rožšíření maximálního možného počtu psů (obojků) sledovaných pomocí Alpha 100 - umožňuje sledování až 20 psů najednou, přičemž každý GPS obojek odesílá údaje o poloze každých 2,5, 5, 10, 30 nebo 120 sekund.


Barevný dotykový displej s podporou multidotykového ovládání (funguje skvěle i v rukavicích). Uhlopříčka 3” (7,6cm); rozlišení 240 x 400 bodů.


Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh ani bláto už nejsou prekážkou, protože zařízení je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou.


Alpha 100 je standardně vybavená ANT+ bezdrátovým rozhraním pro připojení volitelných externích snímačů jako pulsmetr. Také podporuje připojení externího snímače teploty tempe™ nebo Chirp senzoru pre Geocaching.


NOVINKOU v možnostech pro rozšíření funkčnosti sledovacího zařízení Alpha 100 je kompatibilita se zařízeními DriveTrack 70LM pro autonavigaci a outdoor hodinkami ze série fénix 5 a fénix 5 plus. S auto-navigací DriveTrack 70LM sa dokážete po spárování s Alpha 100 navigovat po cestě a zároveň sledovat polohu psa přímo na displeji DriveTrack 70LM v autě. Určení polohy svého psa na 7" velkokapacitním displeji je velmi rychlé a jednoduché. Po spárování s hodinkami ze série fénix 5 a fénix 5 plus, umožňuje Alpha 100 zobrazení základních informací o připojených obojcích přmo na displeji hodinek.


Napájení je zabezpečené samostatným nabíjecím Lio-ion akumulátorem (1ks je součástí balení), který se nabíjí přímo v zařízení a poskytuje výdrž až 20 hodin na jedno nabití (v závislosti na použití). Kapacita až 2000 mAh (3,7V).


Každý obojek má vlastní kódovaní přenosu VHF. Díky tomu máte spolehlivé informace o poloze a pohybu vašeho psa při procházce, naháňce i záchranné akci. Podle potřeby můžete toto kódování sdílet s druhou Alpha 100 a sledovat tak i pohyb dalších psů.


Podpora a manuál v češtině od dogoto.cz. Ovládání Alpha 100 plně v češtině.


Ovládejte svoje GPS zařízení jednoduše dotykem prstu - poklepáním nebo posunem po displeji.


Zařízení jednoduše připojíte ke svému PC/MAC pomocí USB konektoru a můžete sdílet své trasy prostřednictvím aplikace BaseCamp od Garmin, kde si také můžete plánovat cesty, analyzovat a spravovat trasy a body, body zájmu POI a mnoho dalšího.


Zařízení Alpha 100 je vybavené 3D kompasem, takže je spolehlivým pomocníkem k nalezení cesty v neznámém terénu.


Alpha 100 je vybavena slotem pro mikro SD karty, který můžete využít k nahrání libovolných map z edice TOPO nebo cestovní.


Zařízení je vybaveno mapou TopoActive Europe v4. TopoActive Europe v4 je digitální (vektorová) mapa s pokrytím 47 států Evropy. Vychází ze zdrojů v poměru 1:100 000, obsahuje data digitálního modelu terénu (DMT). Pokrytí zahrnuje mimo jiné silniční síť s podrobností na ulice. Podporuje funkci pro automatický výpočet optimální trasy (autorouting). Skvěle poslouží pro základní i důkladnější orientaci ve městech i v terému ve všech Evropských státech. Úroveň pokrytí jednotlivých států se může lišit.


Díky současnému příjmu signálu ze satelitů GPS a GLONASS máte jistotu, že vaše poloha bude lokalizována přesně i v náročných podmínkách.


Aplikace Adventures od Garmin poskytuje bezplatný a interaktivní způsob sdílení příběhů i zážitků s komunitou cestovatelů. Můžete se pochlubit svými cestami, nebo sdílet svá oblíbená místa.
Ovládajte svojí kameru VIRB Ultra 30 pomocí zařízení Alpha 100. Jedním dotykem spustíte nebo zastavíte nahrávání vašich zážitků.

UPOZORNĚNÍ: Dříve bylo k využití zařízení nutno zřídit v rámci ČR licenci, z důvodu překrytí radiových frekvencí využívaných záchranářskou službou. Nutnost licence je od 1. 1. 2018 v rámci ČR zrušena a zařízení tak lze u nás volně a bez jakýchkoliv licenčních oprávnění neomezeně používat!DŮLEŽITÁ NOVINKA: Dle Vyjádření ČTÚ není potřeba v ČR pro navigace Garmin Alpha 50 a Alpha 100 individuální oprávnění (licence).Obsah dodávky:

Alpha 100 s nabíjecí Li-ion baterií (1ks), 1ks VHF anténa s krátkým dosahem (délka 12,2cm) + 1ks VHF anténa s predlouženým dosahem (délka 33cm)
Obojek TT15 - obojek s nabíjecí Li-ion baterií (1ks) s 2,5cm zeleným řemínkem
1ks VHF anténa pro TT15 (délka 47,5cm) + 1ks VHF anténa s prodlouženým dosahem pro TT15 (délka 57,5cm)
nabíjecí klip pro TT15
dvojitý (split) USB nabíjecí kabel pro současné nabíjení Alpha 100 a obojek TT15
napájecí/nabíjecí kabel do autozapalovače 12V/24V
klip na opasek - doporučujeme dokoupit pevnější a stabilnější model Karabina pro Alpha
síťová nabíječka AC 220V pro obojek/zařízení
manuál ve slovenštině + instruktáž
předinstalovaná mapa TopoActive EU TopoActive Europe
dodávaná mapa Slovakia Topo v.4 microSD/SD
1-roční předplatné služby využívání map ze satelitních snímků BirdsEye™ Satellite Imagery

novinka!
23 399,-
4 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Naše akční nabídka

zobrazit

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...